Uudised

Turvalisus-Kogemus-Usaldus

Tere kallid sõbrad,

Batuutide rentimine on suurepärane võimalus muuta igasugune pidu või üritus lõbusaks ja meeldejäävaks kogemuseks nii lastele kui ka täiskasvanutele. Ent enne kui sukeldud rõõmupisikutesse ja broneerid oma täispuhutava batuudi, on oluline mõista, kui oluline on batuutide turvalisus ning korralik paigaldamine spetsialistide poolt.

Turvalisus ennekõike

Meie Batuudimaailmas paneme turvalisuse alati esikohale. Teame, et laste ohutus on peo korraldajate jaoks prioriteet ning seetõttu pakume ainult kõrgeima kvaliteediga täispuhutavaid batuute, mis vastavad turvastandarditele. Meie batuudid on valmistatud vastupidavast PVC materjalist, mis tagab nende vastupidavuse ja ohutuse erinevates tingimustes.

Kontrollime ja hooldame batuudid põhjalikult , et tagada nende täielik töökindlus ja turvalisus.

Professionaalne paigaldamine

Kui tegemist on täispuhutavate batuutide paigaldamisega, siis on äärmiselt oluline, et see toimuks professionaalsete ja kogenud spetsialistide poolt. Õige paigaldus tagab mitte ainult batuudi turvalisuse, vaid ka selle, et kogu sündmus sujub tõrgeteta ning kõik osalejad saavad nautida muretult lõbutsemist.

Meie meeskond Batuudimaailmas koosneb professionaalsetest paigaldajatest, kes omavad pikaajalist kogemust täispuhutavate batuutide paigaldamisel ja demonteerimisel. Nad teavad täpselt, kuidas tagada batuudi stabiilsus ja turvalisus igasugustes tingimustes, olgu see siis aias, hoovis, spordikeskuses või muul sündmuskohal.

Pikaajaline kogemus ja klientide usaldus

Oleme uhked, et oleme tegutsenud juba 11 aastat ning meie klientuur suureneb igal aastal. Oleme äärmiselt tänulikud selle eest, et meid usaldatakse ja valitakse usaldusväärseks partneriks erinevate ürituste korraldamisel. Meil on palju kliente, kes on meid usaldanud juba meie alustamisest peale, mis räägib palju meie kvaliteedi ja teenuse usaldusväärsuse kohta.

Kokkuvõtteks

Kui otsite täispuhutavat batuuti oma järgmiseks peoks või ürituseks, ärge unustage ohutust. Valige usaldusväärne ja kogenud renditeenus nagu Batuudimaailm, mis pakub mitte ainult kvaliteetseid batuute, vaid ka professionaalset paigaldusteenust.

Meie eesmärk on teha teie ürituse korraldamine võimalikult lihtsaks ja muretuks, tagades samal ajal teie ja teie külaliste ohutuse ning meeldiva elamuse. Usaldage oma peo batuudi rent meie kätte ja nautige lõbutsemist muretult!

Küsimuste või broneeringute korral võtke meiega julgelt ühendust – meil on alati hea meel teid aidata!

Parimate soovidega, Teie Batuudimaailma meeskond

2018 Uued batuudid ja batuutide rent

Oleme oma batuutide rent valikut suurendanud 2018 aasta hooajaks nii batuudiga kui ka erinevate nn võistlusmängudega.

Foot Darts ehk täispuhutav jalgpalli märklaud.

Üks uus ja huvitav mäng mis pakub huvi ka täiskasvanutele on kindlasti Foot Darts, ehk täispuhutav märklaud. Saate mängida mitmekesi ja tähtis on jalgpalli pallid lüüa märklaual suurima punktiarvuga sektorisse. Nii nagu noolemängus peab olema täpne.

See mäng pakub vägagi põnevat ajaviidet.
Täpsemalt saate vaadata siit FOOT DARTS

 

Gladiaatori ring

Korraga saab võistelda 2 inimest. Komplektis: mänguväljak, kaks kiivrit ja kaks  pulka. Iga võistleja seisab oma platvormil ja üritab vastast platvormilt maha tõugata.
Kogu tegevus on turvaline, sest tegemist on pehmete pulkadega ja osalejatel on kiivrid peas.

Selles mängus saavad kõik oma osavuse proovile panna, kuna alati ei ole tähtis jõud vaid kavalus.
Täpsemalt saate vaadata siit GLADIAATOR

MULLIPALLID

Mullijalgpall on lõbus ja sportlik mäng.

Sobib nii lastele kui täiskasvanutele. Pallidega on võimalik korraldada mitmeid erinevaid võistlusi. Mängides saab väga palju nalja ja kukkuda ei ole kunagi valus. Osavamad õpivad selgeks ka palju trikke. Need pallid on üritustel vägagi nõutud ja toovad ka vanematel välja nende sisemise lapse.

Täpsemalt saate vaadata siit MULLIPALLID

SEIKLUSRADA BATUUT

Väga huvitav batuut, mis pakub suurt põnevust kõikidele. Läbida tuleb mitmeid takistusi ja lõpus teha üks ronimine ning siis üks mõnus liug. Batuut on eritellimusel ja loodame, et ka rõõmsameelne värvilahendus meeldib Teile.

Täpsemalt saate vaadata siit SEIKLUSRADA

 

Sinu Batuudimaailm.ee

 

TEINE PÄEV -50%

Kallid kliendid, täname Teie tagasiside eest ja olemegi nüüd lisanud soodustused oma batuutidele.
Kuna paljud kliendid on soovinud rentida batuute mitmel järjestikkusel päeval, hakkasime pakkuma järgmisi päevi poole hinnaga.

NÄIDE: Rendite batuudi Ämblikmees kaheks päevaks siis koguhinnaks on 130€ (tavahind 260€)

Ilusaid ja meeleolukaid pidustusi meie batuutidega käesoleval suvel!

Teie Batuudimaailm!

Batuudi rent ja turvalisus

Batuudi rent käib ilmselt paljude lapsevanemate peast läbi kui planeeritakse lapsele sünnipäeva ja samas mõeldakse ka, et kuidas ja kas on tagatud tema lapse turvalisus toredate atraktsioonide peal. Selgitame Teile seda alljärgnevalt.

Tellides batuudi meilt, paigaldame selle ise ja arvestame paigaldusel kõiki ohutusnõudeid ja loomulikult ka iga asukoha eripära. Batuudi kinnitame ALATI  maa külge iga batuudi küljes oleva kinnitusaasa. Vaiad mida kasutame on valmitatud ca 16mm läbimõõduga armatuurrauast ja on pikkusega ca 45cm. Omaltpoolt oleme turvalisuse tagamiseks teinud kõik võimaliku.

Meie paigaldame batuudi ja tutvustame lapsevanematele ohutusnõudeid , ent lapsevanemad peavad vastutama oma lapse turvalisuse eest siiski ise. Kui oled meilt batuuti rentimas, siis ole hea ja võta endale paar minutit aega, et lugeda läbi allolev tekst.

Kasuta batuute heaperemehelikult, ära jäta asju taskutesse ja arvesta, et batuudid on mõeldud erinevas vanuses lastele.

Esemed võivad kahjustada batuuti või Sind ennast. Näiteks vööd, prillid,võtmehoidjad, ehted, kellad, juuksenõelad jne – võivad kriimustada Sind ennast või teisi lapsi. Batuutidel võib hüpata ainult ilma jalanõudeta. Prillide kandmine hüppamise ajal ei ole soovitatav.

Küsimuste ja muredega  pöördu alati Batuudimaailm.ee instruktorite poole.

Räägi lastele ohutusnõuetest 

Lapsevanemana palume Sinul lastele ohutusnõudeid kindlasti tutvustada ja pisematel lastel hoia ise ka silma peal. Ohutusnõuded on lisatud lepingule ja instruktor tutvustab neid ka batuuti paigaldades.

Küsimusi küsi julgelt

Meie instrukotritelt küsige alati nii batuutide kohta kui ohutusnõuete kohta. Küsimusi esitage julgelt. Kas antud batuut sobib minu 7 aastasele lapsele, kas see on populaarne batuut, kas sellel batuudil saavad hakkama ka 2 aastased jne jne.

Meie teeme kõik selleks, et Sinu üritus oleks meeldejääv ja lõbus kõikidele külalistele. Loomulikult on number üks TURVALISUS.

Batuutide rent on meie põhitegevus ja oleme oma valikusse lisanud ka peotarbeid. Kindlasti on sünnipäevadel ka tore kui pakutakse suhkruvatti või popkorni. Küsige neid masinaid meilt ja toome vajaliku masina koos batuudiga kohale.

Ohutus ennekõike ja lõbusaid sünnipäevi meie batuutidel.

Sinu Batuudimaailm.ee