VAHUKAHUR-VAHUPIDU

250.00

UUS atraktsioon  saabus 2023 hooajaks. Meil on kaks vahukahurit seega suudame ka suurematel üritustel meeletu koguse vahtu kiiresti tekitada.

Kas otsid lõbusat ja meeldejäävat viisi oma lapse sünnipäeva tähistamiseks? Siis oled õiges kohas! Meie vahukahur on just see, mida vajad, et muuta sünnipäevapidu eriti vahvaks ja mänguliseks. Vahukahur on väga lihtsalt kasutatav.

Vahumasin – Vahukahur – Vahupidu, igal juhul on see üks vinge möll. Pange muusika mängima (rentige peokõlar siit) ja vahukahur tööle, ning suur vahudisko võibki alata.
100% meilt vahukahuri rentinud klientidest on üllatunud kui hästi ja palju vahtu lendab ning kui uskumatult vinge see on.

Anname kaasa 2 pakki pulbrit vahu tekitamiseks. Vastavalt vajadusele saab pulbrit juurde osta. Ühest pakist aitab ca 40 minutit vahutamiseks.
Vahukahuri kasutamiseks on vajalik elektri ja vee olemasolu.

Vahupidu saab korraldada õues ja peale pidu vaht kaob ise ja ei jäta plekke.

Kui sul tekib mõni küsimus siis meie kontaktid leiad esilehelt või kontakt menüüst.

Kui soovite täispuhutavat raami 6*6 meetrit juurde rentida siis lisandub hinnale 60€

Mõõdud : 6 meetrit * 6 meetrit
Kõrgus   : 1,2 meetrit

Hüppajate soovituslikud andmed:
vanus : igas vanuses

Rendihind on arvestatud kuni 10h.
Iga järgnev rendipäev (10h) -50% ehk 125€ raam lisandub 30€

Vaadake ka meie teisi Peotarbeid

Kõikidele batuutidele/atraktsioonidele lisandub transpordi maksumus vastavalt asukohale. Vahukahuri puhul on ka võimalik see ise meie laost võtta ja pärast tagasi tuua ning siis ei lisandu meiepoolset transporti.

Kirjeldus

Vahukahuri rent on  suvel üks kohustuslik seade kui soovite üht väga erilist pidu korraldada 🙂 See vahukahur on üks väga vinge toode sinu peole. Korralda lastele või täiskasvanutele üks põnev vahupidu. Meie käest saad vahukahuri ja vajadusel ka 6*6 meetrit suure täispuhutava raami. Vahu saad raami sisse kahurist lasta aga samas võid ka lihtsalt vahu  laiali lasta.

Toome vahukahuri kohale ja anname kaasa ka vajaliku pulbri vahu tekitamiseks. Kohapeal peab olema veevõtu võimalus. Muusika saad rentida meilt vaata Peokõlari rent
Vajadusel pakume ka omapoolset instruktorit kohapeale, kes tegeleb vahukahuri töös hoidmisega, et Teil jääks ainult vahus möllata.

Suurematele üritustele saame tulla ka mitme vahukahuriga ja tekitada kiiresti väga suure hulga vahtu.

Siit näed näidisvideot sarnasest vahupeost/vahukahuri rent.

Meil on ka müüa uued vahukahurid. Kui soovid osta vahukahurit kirjuta meile.