Vaata ka meie uusi batuute

Batuutide rent on just õige valik lapse sünnipäevale või mõneks lõbusaks koosviibimiseks.Batuutide rent on tänapäeval pea iga peo lahutamatu osa. Batuudid on kindlasti oodatud igale peole,sünnipäevale,perepäevale,firmapeole jne.
Lapsed on aktiivsed ja igal üritusel soovivad nad tegeleda millegagi mis pakub naeru,nalja,sporti ja loomulikult ka võistlusmomenti, seega batuudi rent on selleks juhuks parim lahendus. Täispuhutavate batuutide rent on lihtne ja pakub igale üritusele parajalt lõbu.
Meie batuudid mahuvad üldjuhul igasse koduaeda ja nende ülessepanek võtab vaid mõne hetke.
Kõik meie kliendid on kinnitanud, et batuutide rent sünnipäevale on olnud uskumatu peonael. Kõik lapsed lõbutsevad batuutidel ja sünnipäev jääb kauaks meelde.

Batuutide rent on meie eriala ja kui sul on küsimusi millegi kohta siis küsi julgelt. Oleme siin, et sinu batuudi rent oleks turvaline, kõik sinu küsimused saaksid vastused ja sinu lapse üritus oleks meeldejääv.

Meie valikus on alati midagi huvitavat igale vanusele. Igal hooajal uuendame oma batuutide valikut mitme uue ja huvitava batuudiga.

Batuudi rent on hea valik ja batuudi rent meilt on veel parem valik!
Seda väga lihtsal põhjusel, teeme oma tööd pühendatult, hoolikalt ja soovime pakkuda kliendile alati kvaliteetset teenust. Loomulikult on meie batuudid paigaldatud alati turvaliselt. Kasutame paigaldamisel korralikke kinnitusi ja kontrollime alati, et kinnitused oleks vastavalt nõuetele.
Täpsemalt saate turvalisuse ja ohutuse kohta lugeda SIIT

Kui Teil tekib veel küsimusi siis loomulikult kirjutage või helistage meile.
Meil on alati hea meel selgitada ja tutvustada tooteid ja detaile.

Batuudi rent – Sinu peo lahutamatu osa.

Nüüd tutvuge meie batuutide valikuga ja teretulemast meie klientide perre.

Näitan kõiki 26 tulemust