Vaata ka meie uusi batuute

Batuudi rent on just õige valik lapse sünnipäevale või mõneks lõbusaks koosviibimiseks.Batuutide rent on tänapäeval pea iga peo lahutamatu osa. Batuudid on kindlasti oodatud igale peole,sünnipäevale,perepäevale,firmapeole jne.
Lapsed on aktiivsed ja igal üritusel soovivad nad tegeleda millegagi mis pakub naeru,nalja,sporti ja loomulikult ka võistlusmomenti, seega batuutide rent on selleks juhuks parim lahendus. Täispuhutavate batuutide rent on lihtne ja pakub igale üritusele parajalt lõbu.
Meie batuudid mahuvad üldjuhul igasse koduaeda ja nende ülessepanek võtab vaid mõne hetke.
Kõik meie kliendid on kinnitanud, et batuutide rent sünnipäevale on olnud uskumatu peonael. Kõik lapsed lõbutsevad batuutidel ja sünnipäev jääb kauaks meelde.

Batuudi rent on meie eriala ja kui sul on küsimusi millegi kohta siis küsi julgelt. Oleme siin, et sinu batuutide rent oleks turvaline, kõik sinu küsimused saaksid vastused ja sinu lapse üritus oleks meeldejääv.

Kui oled otsustanud meie teenuseid kasutada siis tutvu ka meie ohutusnõuetega SIIT, et Sinu üritus oleks turvaline. Meie paigaldame batuudid alati korralikult ja tutvustame kohapeal ohutusnõudeid ja loomulikult jätame ka ohutusnõuded Teile lugemiseks.

Batuudi rent – Sinu peo lahutamatu osa.

Näitan kõiki 29 tulemust