Batuudi rent ja turvalisus

Batuudi rent käib ilmselt paljude lapsevanemate peast läbi kui planeeritakse lapsele sünnipäeva ja samas mõeldakse ka, et kuidas ja kas on tagatud tema lapse turvalisus toredate atraktsioonide peal. Selgitame Teile seda alljärgnevalt.

Tellides batuudi meilt, paigaldame selle ise ja arvestame paigaldusel kõiki ohutusnõudeid ja loomulikult ka iga asukoha eripära. Batuudi kinnitame ALATI  maa külge iga batuudi küljes oleva kinnitusaasa. Vaiad mida kasutame on valmitatud ca 16mm läbimõõduga armatuurrauast ja on pikkusega ca 45cm. Omaltpoolt oleme turvalisuse tagamiseks teinud kõik võimaliku.

Meie paigaldame batuudi ja tutvustame lapsevanematele ohutusnõudeid , ent lapsevanemad peavad vastutama oma lapse turvalisuse eest siiski ise. Kui oled meilt batuuti rentimas, siis ole hea ja võta endale paar minutit aega, et lugeda läbi allolev tekst.

Kasuta batuute heaperemehelikult, ära jäta asju taskutesse ja arvesta, et batuudid on mõeldud erinevas vanuses lastele.

Esemed võivad kahjustada batuuti või Sind ennast. Näiteks vööd, prillid,võtmehoidjad, ehted, kellad, juuksenõelad jne – võivad kriimustada Sind ennast või teisi lapsi. Batuutidel võib hüpata ainult ilma jalanõudeta. Prillide kandmine hüppamise ajal ei ole soovitatav.

Küsimuste ja muredega  pöördu alati Batuudimaailm.ee instruktorite poole.

Räägi lastele ohutusnõuetest 

Lapsevanemana palume Sinul lastele ohutusnõudeid kindlasti tutvustada ja pisematel lastel hoia ise ka silma peal. Ohutusnõuded on lisatud lepingule ja instruktor tutvustab neid ka batuuti paigaldades.

Küsimusi küsi julgelt

Meie instrukotritelt küsige alati nii batuutide kohta kui ohutusnõuete kohta. Küsimusi esitage julgelt. Kas antud batuut sobib minu 7 aastasele lapsele, kas see on populaarne batuut, kas sellel batuudil saavad hakkama ka 2 aastased jne jne.

Meie teeme kõik selleks, et Sinu üritus oleks meeldejääv ja lõbus kõikidele külalistele. Loomulikult on number üks TURVALISUS.

Batuutide rent on meie põhitegevus ja oleme oma valikusse lisanud ka peotarbeid. Kindlasti on sünnipäevadel ka tore kui pakutakse suhkruvatti või popkorni. Küsige neid masinaid meilt ja toome vajaliku masina koos batuudiga kohale.

Ohutus ennekõike ja lõbusaid sünnipäevi meie batuutidel.

Sinu Batuudimaailm.ee