TEPPANYAKI GRILL

45.00

Teppanyaki grilli rent on just õige valik kui soovite oma üritusele midagi erilist. Saate küpsetada erinevaid asju ja kiiresti.

Teppanyaki grill on jaapani stiilis grill, mis on tavaliselt kasutusel restoranides või erapidudel, et valmistada toitu otse laua kõrval.

Sõna “teppanyaki” tähendab jaapani keeles “raudpannil küpsetamist”. Tüüpiliselt on teppanyaki grillid plaadid, mis on valmistatud roostevabast terasest või rauast ning need on paigutatud laua keskele. Grillplaadi kuumenemisel saab kokk valmistada erinevaid toite, nagu mereannid, liha, köögiviljad ja riis.

Täpsustused:

Küpsetusala: 660*400 mm
Kaal: 22kg
Võimsus: 3200w

Grillil saab valmistada väga palju erinevaid maitsvaid toite. Laske fantaasial lennata ja kui jääb natukene puudu siis YouTube`s on meeletult palju huvitavaid ideid. Kui ise ei leia siis küsige meilt ja aitame meeleldi.

Kategooria:

Kirjeldus

Teppanyaki grilli rent, looge meeldejäävaid hetki oma üritustel!

Otsite viisi, kuidas oma järgmisele üritusele või peole lisada originaalsust ja maitset? Pakume Teppanyaki grilli rendi teenust, mis toob Jaapani köögi maagia otse teie külaliste ette.

Teppanyaki grill ei ole lihtsalt toiduvalmistamise vahend – see on ka meelelahutuslik elamus.

Teppanyaki grilli rendi abil saate nautida autentset Jaapani stiilis toiduvalmistamist oma koduaias, ettevõtteüritusel või pidulikul koosviibimisel. Pakume kvaliteetseid Teppanyaki grille, mis võimaldavad teil võtta oma ürituse õhkkonna uuele tasemele.

Miks valida meie Teppanyaki grilli rent?

  1. Unikaalne elamus: Teppanyaki grilli rendiga saate luua unustamatu elamuse, kus külalised saavad jälgida meisterkokkade osavat ettevalmistust ning nautida värskelt valmistatud jaapani stiilis roogasid.
  2. Kohandatavus: Meie Teppanyaki grilli rendi teenus on kohandatav vastavalt teie ürituse vajadustele ja eelistustele. Valige grill ja ajakava ning meie meeskond teeb ülejäänu.
  3. Lihtne kasutamine: Meie Teppanyaki grillid on lihtsalt kasutatavad ning pakuvad suurepärast toiduvalmistamise kogemust nii professionaalsetele kokkadele kui ka kodukokkadele.
  4. Mitmekülgsus: Kasutage Teppanyaki grilli rendi teenust erinevateks sündmusteks, sealhulgas sünnipäevadeks, pulmadeks, firmaüritusteks ja muudeks erilisteks puhkudeks.

Tehke oma järgmine üritus eriliseks ja meeldejäävaks meie Teppanyaki grilli rendi abil. Võtke meiega ühendust juba täna, et broneerida oma grill ning luua unustamatu kogemus oma külalistele!

Kui Teil tekib küsimu smida kõike saab teha meie grillil siis siin on mõni hea idee: